DR SPIL POLSKA
Strona WWW: https://spil.pl/
Adres Jana Pietrusińskiego 14
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-842
Nazwa Firmy: DR SPIL POLSKA
Telefon 722210988


Opis


W Warszawie oprócz licznych zabytków nie brakuje innych ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia przez rodziny z dziećmi. Są to m.in. nowoczesne i bezpieczne place zabaw, znajdujące się w takich miejscach w stolicy, jak: Park Żeromskiego na Żoliborzu, Park Dreszera na Mokotowie, Olkówek - Park Jurajski na Ursynowie oraz Centrum Zdrowia Dziecka w dzielnicy Wawer.

Na placach zamontowano takie atrakcje, jak: trampoliny, zjeżdżalnie, hamaki, karuzele, huśtawki, bujaki na sprężynie oraz przyrządy do wspinaczki.

Jednym z producentów elementów konstrukcyjnych warszawskich placów dla dzieci jest uznany producent placów zabaw w Warszawie - firma Dr Spil Polska, zapewniająca wyposażenie przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

Firma działa nie tylko na terenie Warszawy, ale również w innych miastach Polski. Dzięki bogatemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu konstruowania urządzeń do zabaw dla dzieci jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające inwestycje, przeznaczone również dla niepełnosprawnych.

Data dodania: 2018-08-03

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

KtCar Cosmetics - kosmetyki samochodowe

Radlin


Najedź, aby odkryć szczegóły.

GROW-WORLD

Rybnik


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Fabeton

Katowice


Najedź, aby odkryć szczegóły.