Winnetoo

Miejscowość Stęszew
Nazwa Firmy: Winnetoo
Telefon +48 (61) 81 96 433

Wszystkie dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Piękna pogoda sprzyja zabawom i rozwijaniu wielu umiejętności. Aby maluchy nie nudziły się podczas spędzania wolnego czasu na powietrzu, potrzebują atrakcji. Plac zabaw ogrodowy dla dzieci to świetne rozwiązanie zarówno dla mniejszych pociech, jak i tych nieco większych.

Plac zabaw to świetne miejsce do codziennej rozrywki. Znajduje się w nim wszystko, co dzieci kochają najbardziej – zjeżdżalnie, huśtawki, ścianki do wspinaczki, domki, miejsce na piaskownicę. Dzięki temu dzieci ćwiczą koordynację ruchową oraz równowagę. Firma Winnetoo w swoim asortymencie posiada szeroki wybór najwyższej jakości urządzeń zabawowych i różnego rodzaju komponentów konstrukcyjnych, które dają nieograniczone możliwości zabawy, urozmaicając maluchom rozrywkę na świeżym powietrzu. Na stronie winnetoo.pl możesz zapoznać się ze szczegółami oferty i dostępnymi produktami.

Data dodania: 2019-03-05

Od tej firmy udało mi się zamówić bardzo fajny ogrodowy plac zabaw dla moich pociech.
Opublikowane przez: Natasza Zakrzewska Data: 2019-05-24 13:57:45 Ocena: 3

PRO-SELECT Sp. z o.o