JAVAPPA

Adres Kozielska 130C
Miejscowość Gliwice
Nazwa Firmy: JAVAPPA

Nauka programowania nie jest prostym zadaniem. Bardzo duże znaczenie odgrywa właściwy nauczyciel oraz źródła, skąd uczeń może czerpać wiedzę. Warto zaufać specjalistom, czyli osobom, które na co dzień zajmują się danym zagadnieniem, a ponadto potrafią przekazać posiadaną wiedzę w sposób zrozumiały. Właśnie dla takich osób, które poszukują profesjonalnego i pełnego źródła wiedzy, powstał Kurs Angular w praktyce.

Na stronie Javappa.com uzyskać można dostęp do szkolenia z zakresu AngularJS. Kurs wykorzystuje wzorce MVC oraz MVVM. Obejmuje kilkanaście zagadnień, m.in. wprowadzenie do frameworka AngularJS, przetwarzanie w nim danych oraz dyrektywy (własne i wbudowane). Wszystkie tematy zostały starannie opracowane, aby kursant mógł uzyskać dzięki nim kompleksową i uporządkowaną wiedzę. Szkolenie zawiera liczne przykłady.

Data dodania: 2019-05-11

GROW-WORLD