Rockice
Strona WWW: https://rockice.pl/
Adres Grudzieniec 12
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-601
Nazwa Firmy: Rockice
Telefon 618437688


Opis


Niezależnie od tego, jaki rodzaj wspinaczki preferujesz, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, odpornego na zmieniające się warunki pogodowe, dodatkowe obciążenie czy moment brawury, na który sobie pozwolisz, zdobywając kolejny szczyt. Jednak wszystko w końcu ulega zużyciu. Dlatego nim wybierzesz się w kolejną podróż, pomyśl o przeglądzie swojej kolekcji wspinaczkowej. 

W tym celu możesz wejść na stronę rockice.pl i oddać go w ręce pasjonatów, którzy zweryfikują to, czy nadal ochroni Cię przed upadkiem z wysokości. Jeśli jednak się okaże, że nie spełnia on wymaganych norm bezpieczeństwa, możesz zaopatrzyć się w nowy sprzęt wspinaczkowy a ten stary zostawić sobie jako pamiątkę przeszłych osiągnięć. 

W Poznaniu działa internetowy sklep turystyczny, który realizuje zamówienia zarówno w kraju, jak i za granicą. Znajdziesz tam wszystko, co potrzebne do tego, żeby się wspinać, a także magnezję, która zapobiegnie poślizgom na skałce, czy inne dodatkowe akcesoria jak np. szczoteczkę do boulderingu, która służy do oczyszczania chwytów wspinaczkowych, lub poprzeczkę stabilizującą do karabinka. 

Data dodania: 2019-05-12

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

PRO-SELECT Sp. z o.o

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Duda-Cars S.A.

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Tasmuj.pl

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.