JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.
Strona WWW: https://odoserwis.pl
Adres Gorzelnicza 9
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-212
Nazwa Firmy: JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.
Telefon 22 2990928


Opis


Wprowadzenie do Polski założeń unijnego rozporządzenia RODO przełożyło się nie tylko na sposób działania licznych firm, ale także urzędów czy instytucji. Dlatego tym tematem interesują się zarówno ludzie biznesu, jak i przedstawiciele strefy budżetowej czy samorządów. Nic dziwnego, skoro ochrona danych osobowych a informacja publiczna są ze sobą tak ściśle związane.

O tym wszystkim można przeczytać więcej na stronie odoserwis.pl. Założyciele portalu wyszli z założenia, że warto skupić się na jednym wycinku rzeczywistości, ale robić to naprawdę skutecznie. Wielkim atutem strony jest przejrzystość publikowanych treści. Nie trzeba być prawnikiem, żeby zrozumieć nawet bardziej złożone kwestie.

Z porad korzystają przedsiębiorcy, księgowi, urzędnicy czy zwykli obywatele. Wszak rozporządzenie RODO rozpościera się na praktycznie każdą sferę życia, wszędzie tam, gdzie są archiwizowane czy używane konkretne dane objęte ustawową ochroną. Brawo za edukację Polaków – w tej materii warto mieć świadomość i rozumieć, na czym polegają zmiany w prawie.

Data dodania: 2019-11-11

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Be Safe S.C.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

sejf-szafanabron.pl

Wólka Kosowska


Najedź, aby odkryć szczegóły.