Gastro Masters Michał Pośnik
Strona WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Adres Szarotki 12
Miejscowość Marki
Kod pocztowy 05-270
Nazwa Firmy: Gastro Masters Michał Pośnik
Telefon 800 800 490


Opis


Nie każdy produkt znany z czasów komuny jest zły i należy się go wystrzegać. Syfon do wody gazowanej, urządzenie, które w latach PRL można było znaleźć niemalże w każdym domu, znów wraca do łask. Z jego pomocą można znów poczuć ten lekko kwaskowaty, ale bardzo orzeźwiający smak i zapach wody gazowanej nabijanej za pomocą CO2.

Jeszcze kilka lat temu urządzenia tego typu były niedostępne w zwykłej sprzedaży. Obecnie można spotkać je w wielu sklepach internetowych jak choćby na goga-gastro.pl. Charakterystyczna pompka dozująca bąbelkową rozkosz smaku niewiele się zmieniła. Jej mechanizm jest bardzo prosty, wystarczy tylko lekko nacisnąć dźwignię i podstawić od strony wylotowej kubek lub szklankę. 

Smak  wody gazowanej można także łatwo zmodyfikować. Dla zwolenników odmienności można zaproponować dodanie kilku listków mięty i cytryny. Takie połączenie świetnie orzeźwia i nawadnia, szczególnie w bardzo upalne dni. Dobrym zestawieniem jest także dodanie soku owocowego lub miodu. Dzięki temu można łatwo i szybko podnieść sobie poziom cukru we krwi, na przykład podczas wysiłku fizycznego.

Data dodania: 2020-05-28

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Be Safe S.C.

Warszawa


Najedź, aby odkryć szczegóły.

sejf-szafanabron.pl

Wólka Kosowska


Najedź, aby odkryć szczegóły.