Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Strona WWW: http://www.oducha-doucha.pl/
Adres Powstańców Śląskich 103
Miejscowość Warszawa
Nazwa Firmy: Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”
Telefon +48 570 011 110

Na stronę oducha-doucha.pl zaglądają rodzice dzieci chcący skontrolować ich stan uzębienia. Stomatologia dziecięca to rozległa dziedzina koncentrująca się na prawidłowym zgryzie i rozwoju zębów oraz profilaktyce. Właścicielem witryny jest klinika świadcząca usługi pacjentom z różnymi problemami. Specjaliści przeprowadzają szereg czynności, takich jak lakierowanie, którego celem jest dostarczenie tkankom zębowym fluoru oraz lakowanie.

Polega ono na wypełnianiu bruzd, czyli zagłębień pojawiających się z reguły na zębach żujących. Pracownicy wykorzystują preparaty sprawdzające się zarówno w przypadku zębów stałych, jak i mlecznych. Można im zlecić także fluoryzację oraz usuwanie próchnicy. Zalecają oni przeprowadzanie wizyt adaptacyjnych, których celem jest oswojenie dziecka z gabinetem i narzędziami.

Data dodania: 2022-06-13

TanieMilitaria.pl