AirFresh Sp. z o.o.
Strona WWW: https://airfresh.pl/
Adres Olszewskiego 36
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25--66
Nazwa Firmy: AirFresh Sp. z o.o.
Telefon 535140030


Opis


Produkcja oraz dystrybucja różnego rodzaju zawieszek zapachowych, w tym również wersji personalizowanych, to oferta, jaką przygotowała dla swoich klientów firma AirFresh. Dostawca zaprasza do zapoznania się z listą asortymentową zarówno osoby prywatne, jak i odbiorców biznesowych. Poleca się jako stały realizator zamówień na zapachy do samochodu dla przedsiębiorców prowadzących działalność w sektorze związanym z szeroko rozumianą motoryzacją. 

Dzięki możliwości naniesienia na zawieszkę logo zamawiającego taka choinka zapachowa do auta będzie świetnym i tanim nośnikiem reklamy. Firma może bezproblemowo dostarczyć dowolną ilość egzemplarzy, gwarantując przy tym ich najwyższą jakość, jeśli chodzi o zastosowany materiał oraz rodzaj wykonania. 

Zapach do samochodu klient może zamówić także indywidualnie. Dostawca poleca zakup takiego elementu jako prezentu dla każdego właściciela auta, zwłaszcza jeśli pojazd generuje niemiłe wonie na przykład z niesprawnej klimatyzacji lub pasażerowie w nim palą.

Data dodania: 2022-06-18

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Goti Automatyka

Miedziana Góra


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Progress Eco sp. z o.o. sp. k.

Dobrów


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.

Piekoszów


Najedź, aby odkryć szczegóły.