Kancelaria Wyoming LLC
Strona WWW: https://wyoming.com.pl
Adres Carey Avenue 2120
Miejscowość Cheyenne
Kod pocztowy 82-001
Nazwa Firmy: Kancelaria Wyoming LLC
Telefon +48 22 128 49 19


Opis


Jak poradzić sobie z problemami przy rozwijaniu działalności gospodarczej? Na stronie wyoming.com.pl można znaleźć na to legalny sposób -  rejestrację spółki z o.o. w USA. Kancelaria prawno-gospodarcza swoją ofertę opiera na prawie gospodarczym stanu Wyoming. Spółki LLC są tu zwolnione z opodatkowania dochodów, nawet jeśli działalność prowadzą gdzie indziej. 

Firma zwraca uwagę, że rozpoczęcie działalności na terenie amerykańskiego fiskusa opłaca się przedsiębiorcom. Co więcej, kancelaria oferuje gotowe spółki do kupienia – zarejestrowane podmioty umożliwiają rozpoczęcie legalnego biznesu choćby od zaraz.

Specjaliści od zakładania firm w USA proponują do przejęcia gotowy podmiot gospodarczy. Przedmiotem zbycia nie są udziały w spółce, tak jak dzieje się to w Polsce. Biuro wykorzystuje fakt, że w Stanach Zjednoczonych spółka powstaje bez określania wspólników. Decydując się na kupno zarejestrowanej firmy po okazyjnej cenie można szybko skorzystać z niskich podatków po drugiej stronie oceanu.

Data dodania: 2023-01-16

Dodaj Opinię


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

Daniel Antioniów BLAZAR

-


Najedź, aby odkryć szczegóły.

HityDiscoPolo

-


Najedź, aby odkryć szczegóły.

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt


Najedź, aby odkryć szczegóły.