MEXTRA Sp. z o.o.

Strona WWW: https://mextraschool.pl/
Adres Szkolna 15
Miejscowość Kędzierzyn-Koźle
Nazwa Firmy: MEXTRA Sp. z o.o.
Telefon 77 540 78 88

Odkryj przestrzeń, w której komfort spotyka się z funkcjonalnością, a innowacyjne rozwiązania służą najmłodszym. Nasza oferta skupia się na dostarczeniu mebli, które wspierają rozwój i edukację dzieci, zapewniając im optymalne warunki do nauki i zabawy. Przemyślane projekty, solidne wykonanie i atrakcyjne kolory to atuty, które wyróżniają nasze krzesła przedszkolne regulowane. W połączeniu z ergonomicznymi biurkami tworzą idealne środowisko dla małych użytkowników. Bezpieczeństwo i wysoka jakość materiałów są dla nas priorytetem, tak aby każde dziecko mogło cieszyć się przestrzenią edukacyjną dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Zainspiruj się naszą ofertą i stwórz miejsce, gdzie kreatywność rozwija swoje skrzydła. Nie czekaj, umieść swój prywatny kawałek raju w przedszkolu już dziś i zobacz, jak zmieni się świat Twoich podopiecznych.

Data dodania: 2024-02-01

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce

OROME SC