Supernova Sławomir Tomaszewski
Strona WWW: https://fabrykaczystosci.pl/
Adres Wołczyńska 18
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-003
Nazwa Firmy: Supernova Sławomir Tomaszewski
Telefon 730909390


Opis


Różne typy zajęć zawodowych powodują, że do wielu czynności niezbędny jest sprzęt o wyjątkowych właściwościach. Mimo, że są bardzo niepozorne, to bardzo przydatne okazują się wszelkiego rodzaju czyściwa, które wykorzystuje się zarówno do sprzątania, jak i do wielu innych czynności. Ofertę na tego rodzaju towar można znaleźć na Fabrykaczystosci.pl, gdzie oprócz czyściw oferuje się cały zakres środków czystości wykorzystywanych w warunkach domowych, jak i przemyśle.

Czyściwo przemysłowe oferowane w sklepie Supernowa jest bardzo długie, zatem jego zakup jest bardzo ekonomiczny. Jest to czyściwo bardzo chłonne, dzięki czemu sprawdza się nie tylko przy doraźnych działaniach, ale także przy codziennych sprzątaniu. W ofercie umieszczono zarówno czyściwa w kolorze białym, jak i zielonym. Zostały one wykonane z odpadów makulaturowych, zatem są w pełni ekologiczne. 

Data dodania: 2018-10-09

Dodaj Opinię


Profesjonalna chemia dostępna w tym sklepie internetowym, to przede wszystkim jakość za rozsądne pieniądze. Dla mnie to wygodny sposób na zaopatrywanie się. :)
Opublikowane przez: engelaryi Data: 2019-04-10 09:53:09 Ocena: 4
Oceń firmę (0 z 0 głosów)W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY

PRO-SELECT Sp. z o.o

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Duda-Cars S.A.

Poznań


Najedź, aby odkryć szczegóły.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła


Najedź, aby odkryć szczegóły.